דילוג לתוכן העיקרי

שירותים שלנו

חיפוי וקירוי מבנים

נ.ת. פרויקטים גרופ בע"מ, מבצעת את כל סוגי עבודות החיפוי והקירוי של מבנים בשיטת התלייה היבשה. לשיטה זו יש יתרונות רבים ובניהם פילוס מחודש ומדויק, אותו אנו מבצעים באמצעות פלס לייזר המחפה על סטיות במבנה המקורי. העבודות שלנו מבוצעות ברמת גימור ודיוק גבוהות על ידי צוותים מומחים. חיפוי המבנים מבוצע מסוגי חומר שונים כגון HPL (פונדרמקס) , אלוקובונד, פנלים מבודדים, לוחות פח גלי ואלומיניום, בהתאם לדרישות העיצוביות של המתכנן ולסוג המבנה.
חברתינו גם מבצעת הרכבות מסגרות קונסטרוקציה מתאימות לתליית חומר החיפוי.

הרכבות קונסטרוקציה וכיסוי גגות

חברת נ.ת. פרויקטים גרופ בע"מ מתמחה בפרויקטים המצריכים בנייה והרכבה של קונסטרוקציות מתכת עם דגש על הרכבות בהן נדרש דיוק, פילוס ואחידות, לפי תכנון הנדסי. השירות ניתן משלב התכנון, אספקת החומרים עד שלב הביצוע בסטנדרטים גבוהים של גמר. העבודה מבוצעת על ידי צוות מקצועי של רתכים  ומסגרים המתמחה בעבודות אלו ובפיקוח מנהלי צוותים מנוסים .
אנו מנוסים בהרכבות קונסטרוקציה למבנים מסוגים שונים כולל מבנים תעשייתיים, חקלאיים ומסחריים. כמו כן אנו מבצעים קירוי והרכבת קונסטרוקציה לגגות  מפרופילי מתכת כולל חיפוי בפנליי אלומיניום מבודדים, אלוקובונד, פח גלי וגגות פאלסיונל או כל חיפוי מתאים לפי אופי הפרויקט.

איטום מבנים וקירות

חברתנו מבצעת עבודות איטום של מבנים וקירות חיצונים בכל הקף, מכל הסוגים ועם כל סוגי החיפויים. לכל מבנה יש בלאי טבעי של חומרי הבניה ממנו הוא נבנה ולכן יש לבצע עבודת תחזוקה הכוללת את איטום המבנה. האיטום מתבצע על ידי חומר בעל תכונות של חוזק הידבקות וצמיגיות, המאפשרת לו לחדור לסדקים בתשתית המבנה. החומר הינו עמיד לאורך שנים רבות ואנו משתמשים במספר שכבות על מנת ליצור גימור מושלם ומלא. האיטום מגן מפני חדירת רטיבות למבנה ושומר עליו מפני נזקי מזג האוויר.

איטום וזיפות גגות

למניעת נזילות מן הגג עקב גשמי החורף, יש צורך בביצוע איטום מקצועי של שטחו. חברתנו מבצעת עבודות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות (פזקר) – יריעות אלה הן מוצר חדשני הנותן מענה ופתרון לבעיית הרטיבות הנוצרת ממי הגשמים על הגגות לאורך זמן. היריעות עשויות פולימר ביטומני הייחודי לאיטום גגות הודות לבועות האוויר אשר מוזרמות אליו בתהליך הייצור בטמפרטורות גבוהות ויחד עם השריון העוטף את הביטומן המגן עליו משינויי טמפרטורה, מקנות להן את תכונות הבידוד. ביצוע עבודות איטום מסוג זה דורש צוות מקצועי אשר מתמחה בכך ובעל נסיון.
אנו מנוסים בכל סוגי עבודות איטום הגגות ובמגוון חומרים כולל באיטום בזפת ומציעים שירותי איטום לכל סוגי הגגות.

 

קבל הצעת מחיר

טופס ליצירת קשר

אנא מלאו את הטופס ונשוב אליכם בהקדם